Business People Handshake Greeting Deal at work.

İK DEĞERLERİ

 • Çalışanımıza dokunarak, saygılı, eşit ve adil davranırız
  İletişimimizde açık, samimi ve yapıcı davranırız, Önce insan ilkesiyle çalışır, tebessümü motivasyon için fırsat kabul ederiz. Saygının hâkim olduğu çalışma ortamı oluşturur,  karşılıklı iyi niyet, saygı ve sevgi bağlarını temel alan, karşılıklı hak ve ödevler prensibini kabul eden, çalışanlarımıza ve paydaşlarımıza dürüst ve adil bir yaklaşım sergileriz.
 • Etik kurallara bağlı ve güveniliriz
  Yasalar ve toplumsal değerler ışığında, adil, dürüst ve ahlak kurallarına uygun davranırız, çalışan ve paydaşlarımızın gizli bilgileri konusunda en büyük hassasiyeti gösteririz, «emanet» gözüyle bakarız,  işimizde uzman olarak hem davranışlarımızla hem bilgimizle güven veririz.
 • Biz olarak sorumluluk bilinciyle hareket ederiz
  Birbirimize saygı gösterir ve güveniriz, başarıyı hepimizin başarısı kabul eder ve Efesan ailesi bilinci ile çalışırız, ” biz” olarak takım ruhu ile daha güçlü adımlarla yol alır, çalışanlara ve paydaşlara karşı sorumluluğumuzu bilerek hareket eder, görevlerimizi bu anlayışla yerine getiririz
 • Yenilikleri takip ve teşvik ederiz
  Yeni fikirlere açık olarak, yenilikleri takip eder, inovasyona dayalı çalışma ortamına katkı sağlarız, işimizde fark yaratarak mükemmelliğe ulaşmak için çalışırız, çalışanlarda sürdürülebilirlik anlayışını oluşturur, sürekli gelişimi destekleyerek uyum sağlarız.
 • Çözüm odaklıyız
  Çalışanlarımızı ve Yöneticileri çözümsüz bırakmayız,  sorunları tam anlamıyla irdeleyerek, biz ne yapabiliriz sorusunun cevabını ararız, Efesan kültürü, Şirket kuralları ve yasalara uygun olarak, adil, kalıcı ve akılcı çözümler buluruz.